Trochę luzu na co dzień

Witajcie Moi Drodzy

Tegoroczne lato funduje nam nie mało skrajności od wielkich upałów po deszczowe i chłodne dni, dlatego też dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować moją propozycję na taką pogodę. Dzisiejszy look "trochę luzu na co dzień" to zestaw na jeden z takich dni, 
gdy potrzebuję odmóżdżenia i swobody. Korzystając z okazji chciałbym Was poinformować, iż ruszył mój snapchat: januszbartoszek, 
na którym pojawi się nieco więcej z mojej codzienności.

janusz bartoszek blog

Deszczowe dni zazwyczaj wydają się ponure, jednak nie chciałem poddać się tej aurze, dlatego mimo wszystko postanowiłem wprowadzić do zestawu trochę koloru, bo w końcu mamy lato.

janusz bartoszek blog

Lekka czarna kurtka (no name) jest swoistą przeciwwagą dla reszty zdecydowanie delikatniejszy kolorów, które nadają całości letni charakter. Na uwagę niewątpliwie zasługują liczne kieszenie i zapięcia, które sprawiają, że czarna kurtka wcale nie musi skazać nas na nudę. Warto, także podwinąć rękawy, ponieważ spotęguje to lekkość zestawu w odbiorze.

janusz bartoszek blog

T-shirt (Bershka) w odcieniu delikatnego żółtego z iście wakacyjnym wydaniem lisa sprawdzi się na wakacjach, jak i na co dzień w mieście. Cienki materiał zapewnia komfort noszenia i przewiewność nawet 
w wielkie upały.

janusz bartoszek blog

Zestaw dopełnia worek (Załóż To) w iście ciekawy wzór 
czyli w kolorowe i apetyczne babeczki. Worek sprawdza się idealnie, gdy nie chcesz brać ze sobą zbyt wielu rzeczy.

janusz bartoszek blog

Lekki i praktyczny jest świetną alternatywą dla torby. Kolory pojawiające się w babeczkach nawiązują do T-shirtu i trampek.

janusz bartoszek blog

Jasne spodnie (Bershka) typu jogger utrzymują delikatną, letnią kolorystykę zestawu i stanowią przeciwwagę dla czarnej kurtki.

janusz bartoszek blog

Zaletą spodni jest, także fakt, iż w słoneczny dzień nie będę się nagrzewać tak bardzo jak ciemniejsze.

janusz bartoszek blog

Niewątpliwie tym, co najbardziej lubię w spodniach typu jogger 
to wygodne wykończenie nogawek, które jest bardziej elastyczne 
i szersze niż w przypadku zwykłych spodni. W tym modelu ponadto mamy zamki zamontowane w obu nogawkach, które zwiększają komfort użytkowania spodni.

janusz bartoszek blog

Lekkie niebieskie trampki (New Yorker) wraz z T-shirtem wprowadzają kolorystykę przywodzącą na myśl słońce i bezchmurne niebo lata.

janusz bartoszek blog

 Tym którzy mają przed sobą urlop życzę, aby pogoda dopisała, 
a pozostałym by mieli mimo wszystko możliwość z lata korzystać, 
no i zapraszam na snapchat'a januszbartoszek.

janusz bartoszek blog

4 komentarze:

Copyright © 2014 Janusz Bartoszek Blog , Blogger